Екскурсія до Міста скарбів педколективу села Кам’янське

уменьш

Щорічно, у першу неділю осіннього місяця жовтня, традиційно відмічається День працівників освіти.
Дружній педколектив Кам’янської ЗШ відправився в незабутню подорож до міста Умань – подарунок депутата Одеської обласної ради Сергія Паращенка.
Перше знайомство – національний дендрологічний парк «Софіївка». Це справжній шедевр світового садово – паркового мистецтва.
Потрапивши до «Софіївки», відразу переконалися: ми в казці , це музей живої природи — адже в основу парку покладені сюжети з легенд і міфів Стародавніх Греції та Риму.
Протягом екскурсії ми побачили : Нижній став з павільйоном Флори, фонтан Змія Гаргона, острів Лесбос, долину Тартар, грот Сумніву і Страху, статую Орфея, водоспад Три Сльози, Єлисейські поля і безліч інших прекрасних об’єктів!
Відвідали найстарішу будівлю Умані – Василіанський підземний монастир, побудований графом Потоцьким у 1765 році.
У сквері Т.Шевченка побачили найбільший в Україні комплекс фонтанів «Перлина кохання» і милувалися оглядом світломузичного шоу «Битва Стихії» та «Перлина кохання».
Ми стали глядачами лицарських турнірів за часів Середньовіччя. Справді, це мистецтво, якому треба вчитися.
Умань – це одне з найцікавіших міст України, де можна приємно відпочити і отримати масу вражень. Саме з такими теплими, добрими спогадами ми поверталися додому.
Висловлюємо Вам щиру подяку, Сергію Володимировичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у подальшій діяльності.
Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до освіти.

Педколектив Кам’янської ЗШ І – ІІІ ступенів